fbpx
PŘEDSTAV SI ŽIVOT, KDE DĚLÁŠ, CO TĚ BAVÍ, ÚČTY TI PLATÍ PŘÍJEM Z NEMOVITOSTÍ A KDE NEMUSÍŠ CHODIT DO ZAMĚSTNÁNÍ. REALITY TI TO JSOU SCHOPNY NABÍDNOUT.
CO KDYŽ ALE NEJSI ZKUŠENÝ INVESTOR? CO KDYŽ NECÍTÍŠ, JAKÝ BYT, DŮM, POZEMEK KOUPIT? TO JE NORMÁLNÍ, VĚTŠINA Z NÁS JE TAKOVÝCH.
 
ZAMAKEJ TEĎ NA SVÉM VZDĚLÁNÍ. TO JE NEJLEPŠÍ INVESTICE, KTEROU MŮŽEŠ V TUTO CHVÍLI UDĚLAT. 
 
 
Co se v ebooku dozvíš:
✅ Důvod, proč i zkušenější investor často neví, jak udělat další krok v investování
✅ 5 strategií vysvětleno
✅ Proč není dobré podceňovat znalost vlastní strategie
 
✅ Jak začít svůj realitní byznys, díky dokonalé strategii
✅ Inflace, nepochopená síla peněz
✅ Proč je inflace vhodná pro vytvoření realitního portfolia
 
Učil jsem se formou pokus omyl. Naštěstí jsem před svou první investicí v Anglii měl pětileté zkušenosti s pronájmem nemovitostí, staral jsem se o sto nájemníků a hlavně jsem znal svá čísly a výpočty. Podle toho jsem věděl, jakou nemovitost mám hledat, aby uspokojila můj finanční cíl.
 
E-book ti pomůže ujasnit si svůj cíl a ukáže ti cestu, jak se tam dostaneš.
 
Při mentoringu s klientem, budoucími realitními investory nebo těmi, kteří už pár nemovitostí mají, rozebíráme jejich potřeby a finanční cíle. Očekávání, co má investice pro ně dělat a co jim má přinést. Jen zřídka vidím přesnou znalost toho, co investice má přinést. Strategie je mapa a ukazuje investorovi směr, kterým se má vydat, aby investice vydělala dle jeho představ.
 
Málo kdo zná těchto pět strategií, které jsou nutné k úspěšné investici. Někdo to dělá intuitivně, ale většina lidí se potácí na hraně ziskovosti. Po přečtení e-booku budeš dělat věci úplně jinak, než doposud. 

 

4. kapitola: Cash-flow je král a úvod do inflace, zabiják peněz
5 Strategií realitního investora
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Možná tě zajímají investice a byznys? Jestli ano, zadej e-mail a dozvíš se info ze zákulisí, o čem většina lidí nemá ani ponětí.