Adam Wojnar - Investiční zprostředkovatel do nemovitostí v Anglii
Adam Wojnar

Investování do nemovitostí

Investice do krátkodobých pronájmů

Co jsou krátkodobé pronájmy a vyplatí se investice do nich?
// Co to jsou krátkodobé pronájmy

Co jsou krátkodobé pronájmy a vyplatí se do nich investovat?

Krátkodobé pronájmy jsou pronájmy nemovitostí na krátkou dobu, obvykle na několik dní, maximálně několik týdnů. Tyto pronájmy jsou často využívány turisty, obchodními cestujícími nebo lidmi, kteří v zemi hledají dočasný pobyt. Krátkodobé pronájmy se často provádějí prostřednictvím online platforem, které majitelům nemovitostí umožňují propojení s potenciálními nájemníky. Investice do těchto krátkodobých pronájmů spočívá v pronajmutí nemovitosti a následnému dalšímu pronajmutí za účelem zisku. Pomohu Vám získat nemovitost ke krátkodobému pronájmu a zajistím veškeré právní služby. Obraťte se na mě.

// Výhody

Výhody investice do krátkodobých pronájmů

Jednou z hlavních výhod investic do krátkodobých pronájmů je nižší počáteční investice. Návratnost „rent to rent“ investice je obvykle již během několika měsíců. Krátkodobé pronájmy nabízí dobrý a stabilní příjem. Nemusíte umět anglicky ani cestovat do Anglie, o vše se postarám. Zajistím pro Vás výběr investiční nemovitosti pro krátkodobé pronájmy v Anglii, převod nemovitosti do osobního vlastnictví, otevření bankovního účtu i veškeré právní služby. Obraťte se na mě, nákup nemovitosti je bezpečný a ověřený.

Výhody investice do krátkodobých pronájmů

Co to je „rent to rent“?

Jedná se o situaci, kdy si fyzická osoba či společnost, známá jako zprostředkovatel (nájemce), dlouhodobě pronajímá nemovitost od jejího majitele (pronajímatele), který pravidelně dostává od nájemce pevně stanovené nájemné. Zprostředkovatel do této nemovitosti umístí krátkodobé nájemníky (turisty, lidi na služebních cestách apod.), kteří platí výlohy spojené s krátkodobým pronájmem. Rozdíl mezi vybraným nájmem od krátkodobých nájemníků a tím, co zprostředkovatel platí majiteli nemovitosti, si potom zprostředkovatel ponechá.

Jak začít investovat do krátkodobých pronájmů v Anglii
// Jak začít?

Jak začít investovat do krátkodobých pronájmů v Anglii

Investice do krátkodobých pronájmů v zahraničí se stávají čím dál populárnější možností pro investory hledající stabilní výnosy a růst svého kapitálu. Tato forma investování umožňuje využít rostoucí poptávku po krátkodobých pronájmech a zároveň nabízí výhody jako je diverzifikace portfolia a pasivní příjem. Anglie nabízí řadu příležitostí, jak investovat do krátkodobých pronájmů. Většina klientů má obavy z neznáma. Mohu Vás však ujistit, že investice do krátkodobých pronájmů není složitá, nemusíte umět anglicky ani cestovat do Anglie, o vše se postarám. Neváhejte se na mě obrátit.

První krok k úspěšné investici do krátkodobých pronájmů v Anglii

Na realitním trhu se pohybuji již řadu let a svým klientům pomáhám budovat úspěšné diverzifikované portfolio. Sjednejte si se mnou nezávaznou konzultaci a já Vám zajistím bezpečný a ověřený nákup nemovitosti v Anglii, kterou využijete pro krátkodobé pronájmy.

Kvalitní zdroj informací

Nemusíte se obávat, nebudu Vás spamovat.  Mým cílem je Vám přinést pravidelně každý týden kvalitní obsah, informace, rady a v neposlední řadě možné investiční příležitosti, které lze realizovat okamžitě. 

Počet přihlášených investorů 3375