Adam Wojnar - Investiční zprostředkovatel do nemovitostí v Anglii
Adam Wojnar

Investování do nemovitostí

Investice do nemovitostí v zahraničí

Investice do nemovitostí v zahraničí
// Investice v zahraničí

Investice do nemovitostí v zahraničí

Investice do nemovitostí v zahraničí se stávají čím dál populárnější pro investory, kteří hledají dlouhodobý růst svého kapitálu. Tato forma investování poskytuje možnost diverzifikace portfolia a využití příležitostí na trzích mimo domovskou zemi. Klienti se často obávají investovat mimo svou rodnou zemi, obavy ale nejsou potřeba. Nákup nemovitostí je bezpečný a ověřený. Celým procesem investování do nemovitostí v zahraničí Vás provedu a zajistím Vám investiční příležitost. Neváhejte se na mě obrátit.

// Investice v Anglii

Investice do nemovitostí v Anglii

Existuje několik destinací, které jsou s ohledem na realitní trh považovány za atraktivní. Jednou z takových zemí je Anglie. Anglický nemovitostní trh je dlouhodobě stabilní a umožňuje konstantní růst nemovitosti. Investování do nemovitostí v Anglii se vyplácí všem, kteří chtějí mít jistotu stabilního pasivního příjmu. Trh nabízí zhodnocení okolo 6–14 % investované částky a dále pak růst hodnoty samotné nemovitosti. Anglie je po vystoupení z EU v 2020 oproštěna od vlivů Bruselu a tím pádem nabízí příležitost diverzifikace mimo EU. Investování do nemovitostí v Anglii není složité, nemusíte umět anglicky ani cestovat do Anglie. Zajistím pro Vás výběr investiční nemovitosti v Anglii i převod do osobního vlastnictví. Postarám se o veškeré právní služby, otevření bankovního účtu i řádně platícího nájemníka. Jedinou Vaší starostí bude kontrolovat příchozí platby z pronájmu na Vašem účtu. Neváhejte se na mě obrátit a já se o Vaše investování do nemovitosti v Anglii postarám.

Investice do nemovitostí v Anglii
Investiční nemovitost v Anglii
// Příležitost

Investiční nemovitost v Anglii je příležitostí pro každého

Investice do nemovitostí v zahraničí je pro investory atraktivním způsobem diverzifikace portfolia a získání pasivního příjmu. Při takové investici je však důležité pečlivě vybrat vhodnou destinaci a provést podrobný průzkum trhu. Rizika a výzvy existují, ale správně zvolená investice do nemovitosti v zahraničí může poskytnout atraktivní výnosy. Každý měsíc mám pro své klienty nachystaných minimálně 10 nových investičních příležitostí v Anglii. Součástí každé nemovitosti je mnou vypracovaná kalkulace návratnosti. Klientovi podám pomocnou ruku a celý proces včetně veškerých právních úkonů dotáhnu do zdárného konce. Neváhejte se na mě obrátit a já Vám zajistím bezpečnou a ověřenou investiční příležitost v Anglii.

První krok k úspěšné investici do nemovitosti v Anglii

Jsem tu pro Vás a pomohu Vám získat investiční nemovitost v Anglii, aniž byste museli umět mluvit anglicky nebo cestovat do Anglie. Společně nastartujeme Vaše portfolio. Pojďme si domluvit nezávaznou konzultaci.

Kvalitní zdroj informací

Nemusíte se obávat, nebudu Vás spamovat.  Mým cílem je Vám přinést pravidelně každý týden kvalitní obsah, informace, rady a v neposlední řadě možné investiční příležitosti, které lze realizovat okamžitě. 

Počet přihlášených investorů 3375