Adam Wojnar - Investiční zprostředkovatel do nemovitostí v Anglii
Adam Wojnar

Investování do nemovitostí

Jak funguje investice do nemovitosti?

Investice do nemovitostí patří mezi nejstarší a nejúčinnější způsoby investování. Tyto investice nabízí výhody pro společnosti i jednotlivce, kteří hledají stabilní a dlouhodobý růst financí. Přemýšlíte, jak investice do nemovitostí fungují a co je potřeba při tomto typu investování zvážit? Moji klienti všechny tyto principy znají a jsou seznámeni se všemi potřebnými informacemi. Uvažujete o koupi investiční nemovitosti v zahraničí? Pak se na mě neváhejte obrátit a sjednat si nezávaznou konzultaci. Nezáleží na tom, zda jste v oblasti realit úplný začátečník nebo zkušený investor, pomohu Vám dostat se k Vašemu cíli. Se mnou je nákup nemovitostí bezpečný, ověřený a bez zbytečných starostí.

Jak funguje investice do nemovitosti?

Výhody investování do nemovitostí

Investice do nemovitostí v zahraničí nabízejí několik výhod, které je pro investory činí velmi atraktivními. Investice do nemovitosti nabízí stabilní růst a zhodnocení kapitálu. Nemovitosti mají tendenci dlouhodobě zvyšovat svoji hodnotu, což je pro investory velmi lákavé. Jednou z největších výhod investování do nemovitostí je možnost vytvoření pasivního příjmu z nájmů. Správně vybraná nemovitost může generovat stabilní příjem bez závislosti na denní práci. Další velkou výhodou je diverzifikace portfolia. To znamená, že investoři mají své peníze rozloženy mezi různé typy investic, což snižuje celkové riziko. Většina investorů, se kterými spolupracuji, diverzifikuje pomocí nemovitostí mimo EU a pro svoje nemovitosti proto volí Anglii, která má na realitním trhu mnoho výhod. Nemovitosti mají tendenci růst s inflací, což znamená, že mají v budoucnu ještě větší hodnotu. Investujte své úspory do nemovitostí a chraňte je před inflací. Sjednejte si se mnou nezávaznou konzultaci a já Váš sen proměním ve skutečnost.

Jak začít s investováním do nemovitostí?

Pokud se rozhodnete investovat do nemovitostí, zde je několik kroků, které Vám pomohou začít:

 1. zvolte lokalitu, která má perspektivu růstu a je atraktivní pro potenciální nájemníky či kupce,
 2. stanovte si finanční plán a jasný rozpočet pro investici,
 3. zaměřte se na nemovitosti s dobrou potenciální hodnotou a výnosností,
 4. prostudujte si veškeré právní aspekty spojené s nákupem nemovitosti a pronájmem,
 5. zvažte možnost získání hypotéky či úvěru na financování investiční nemovitosti,
 6. pokud nemáte dostatek kapitálu, můžete zvážit společné investování s jinými investory,
 7. sledujte vývoj realitního trhu a včas upravujte svou strategii podle aktuální situace.

Co investoři řeší po zakoupení nemovitosti?

Pokud již máte zakoupenou investiční nemovitost, zde je několik kroků, které Vám mohou pomoci:

 • pečujte o své nemovitosti, abyste udrželi jejich hodnotu a atraktivitu,
 • snažte se zajistit stabilní a dlouhodobé nájemníky,
 • správa investice do nemovitostí je klíčovým faktorem pro dosažení úspěchu,
 • modernizací a renovacemi můžete zvýšit hodnotu nemovitosti,
 • pokud máte stabilní nájemníky, můžete si užívat pasivního příjmu z nájmů,
 • jestliže cena nemovitosti stoupla a vy jste dosáhli svého zisku, můžete nemovitost prodat,
 • prodej nemovitosti může mít daňové důsledky v závislosti na délce vlastnictví nemovitosti.

Jak dlouho trvá zhodnocení investice do nemovitostí?

Čas potřebný k dosažení návratnosti investice do nemovitosti se liší v závislosti na mnoha faktorech, záleží na lokalitě, typu nemovitosti a aktuální situaci na realitním trhu. Některé investice mohou dosáhnout růstu hodnoty během několika let, zatímco jiné nemovitosti potřebují delší dobu. Moji klienti se mě na začátku často ptají, zda je výhodnější dlouhodobý pronájem či nákup nemovitosti a její okamžitý prodej. Vždy jim odpovídám, že záleží na strategii a jejich finančních cílech. Pronájem investiční nemovitosti může přinést dlouhodobý a stabilní příjem, zatímco prodej nemovitosti je jednorázový a rychlý zisk. Na realitním trhu se pohybuji již řadu let a svým klientům pomáhám budovat úspěšné diverzifikované portfolio. Pokud se chcete o investování do nemovitostí v zahraničí dozvědět více, neváhejte mě kontaktovat. Sjednejte si se mnou nezávaznou konzultaci a já Vám zajistím bezpečný a ověřený nákup nemovitosti v zahraničí podle Vašich představ.

Jak začít investovat do nemovitostí

První krok k úspěšné investici do nemovitosti v Anglii

Jsem tu pro Vás a pomohu Vám získat investiční nemovitost v Anglii, aniž byste museli umět mluvit anglicky nebo cestovat do Anglie. Společně nastartujeme Vaše portfolio. Pojďme si domluvit nezávaznou konzultaci.

Kvalitní zdroj informací

Nemusíte se obávat, nebudu Vás spamovat.  Mým cílem je Vám přinést pravidelně každý týden kvalitní obsah, informace, rady a v neposlední řadě možné investiční příležitosti, které lze realizovat okamžitě. 

Počet přihlášených investorů 3375