Adam Wojnar - Investiční zprostředkovatel do nemovitostí v Anglii
Adam Wojnar

Investování do nemovitostí

Kde jsou v Evropě nejlevnější nemovitosti k investici?

Dobré investiční příležitosti jsou pro každého investora cenné a hledají se nejen na místních trzích, ale také v zahraničí. Evropa nabízí různé možnosti pro investice do nemovitostí, může být však obtížné najít to správné místo, které zároveň splňuje požadavky na nízkou cenu a potenciální růst hodnoty. Jednou z takovýchto zemí je Velká Británie, která Vám nově umožní diverzifikovat mimo EU, ale v Evropě. Pojďme se společně podívat na některé z nejlevnějších míst v Evropě, která nabízejí zajímavé příležitosti pro investory.

Kde v Evropě jsou nejlevnější nemovitosti k investici?

Bulharsko – Skrytý poklad Balkánu

Bulharsko je zemí, která leží na Balkánském poloostrově a nabízí jedny z nejlevnějších nemovitostí v Evropě. Zdejší nemovitostní trh byl dlouho opomíjen, ale v posledních pár letech se stává čím dál atraktivnější volbou pro investory. Příznivé ceny nemovitostí ve spojení s krásnými plážemi a horskými scenériemi přitahují investory, kteří hledají levné a zajímavé investiční příležitosti.

Maďarsko – Evropská kultura za dostupnou cenu

Maďarsko leží ve střední Evropě a nabízí bohatou kulturní historii s krásnou architekturou. Nemovitosti v Maďarsku patří k nejlevnějším v Evropě, což představuje zajímavou příležitost pro investory, kteří hledají levné investice. Nevýhodou tamního trhu je vliv EU a místní politická situace.

Anglie je příležitost pro každého

Jednou z nejlepších zemí pro investování do nemovitostí je Anglie, která je nezávislá na vlivu EU. Výhodou také je, že se Anglie nachází relativně blízko České i Slovenské republiky. Na anglickém realitním trhu můžete očekávat konzervativně rostoucí ceny nemovitostí. Investice do nemovitostí v Anglii potom může nabídnout zhodnocení kolem 8 % a také samotný růst hodnoty nemovitostí.

Velmi populární formou investice je krátkodobý pronájem nemovitostí. Velkou výhodou je, že se celá agenda dá snadno zrealizovat z pohodlí Vašeho domova od počítače. Veškeré potřebné formality lze tedy snadno vyřídit. Díky těmto výhodám se Anglie stává oblíbenou destinací pro investory, kteří hledají zisk a různorodost ve svých investicích, bez ohledu na politické nebo cestovní omezení.

Pro své klienty dlouhodobě zajišťuji nákup nemovitostí v Anglii. Bez ohledu na to, zda hledají nemovitost pro bydlení, pronájem nebo k investování, jsem tu, abych pomohl. V oblasti anglických realit se pohybuji více než 15 let, díky čemuž mám bohaté zkušenosti a znalosti realitního trhu. Se mnou je investování do nemovitostí bezpečné, ověřené a bez starostí.

Rozumím obavám klientů, kteří mají strach z nákupu nemovitosti mimo jejich rodnou zemi a EU. Je ale důležité zmínit, že Anglie má nespočet výhod, které zahrnují snadný převod a správu nemovitostí. Výhodou také je, že Anglie už od roku 2020 není součástí EU, díky čemuž na ni již nemá vliv.

Provedu Vás celým procesem nákupu nemovitosti v Anglii a zajistím, abyste získali svou vysněnou nemovitost v této zemi. Neváhejte mě kontaktovat a já Vám pomohu zrealizovat Váš sen.

Anglie nejlevnější nemovitosti k investici

První krok k úspěšné investici do nemovitosti v Anglii

Jsem tu pro Vás a pomohu Vám získat investiční nemovitost v Anglii, aniž byste museli umět mluvit anglicky nebo cestovat do Anglie. Společně nastartujeme Vaše portfolio. Pojďme si domluvit nezávaznou konzultaci.

Kvalitní zdroj informací

Nemusíte se obávat, nebudu Vás spamovat.  Mým cílem je Vám přinést pravidelně každý týden kvalitní obsah, informace, rady a v neposlední řadě možné investiční příležitosti, které lze realizovat okamžitě. 

Počet přihlášených investorů 3375