Adam Wojnar - Investiční zprostředkovatel do nemovitostí v Anglii
Adam Wojnar

Investování do nemovitostí

Nákup nemovitostí v zahraničí

Nákup nemovitosti v zahraničí
// Nákup v zahraničí

Nákup nemovitosti v zahraničí

Pokud jste někdy snili o vlastnictví nemovitosti v zahraničí, pak jste zde správně. Koupě nemovitosti v jiné zemi je skvělou volbou, jak investovat peníze, je ale potřeba zvážit veškeré faktory spojené s nákupem nemovitosti. Nejdůležitější je správně zvolit zemi. Jednou z takových zemí, která je vhodná ke koupi nemovitosti, je Velká Británie. Ať už se bavíme o možnostech, které Anglie nabízí, nebo o stabilitě tamějšího trhu, tak je ve všech ohledech Anglie tou správnou volbou. Spojené království Velké Británie už není součástí Evropské unie, což může být pro nákup nemovitosti v této zemi výhodou. Pokud uvažujete o koupi nemovitosti v Anglii, neváhejte mě kontaktovat a vše společně probereme.

// Nákup v Anglii

Nákup nemovitosti v Anglii

Pro své klienty dlouhodobě zajišťuji nákup nemovitostí v Anglii. Jedná se o nemovitosti za účelem bydlení, pronájmu nebo investování. V oblasti anglických realit se pohybuji více než 15 let. Klienti se mnohdy nákupu nemovitosti mimo jejich rodnou zemi obávají, není k tomu však důvod, zajistím Vám bezpečnou a ověřenou investiční příležitost v Anglii. Proč si vybrat právě Anglii? Tato země má nespočet výhod, těmi nejdůležitějšími jsou snadný převod a správa nemovitosti. V souvislosti s nemovitostmi je další výhodou také to, že Anglie už není součástí EU, a tím pádem na ni nemá vliv. Velkou výhodou je také investice v britské libře, která patří mezi důležité světové měny. Provedu Vás celým procesem nákupu nemovitosti, postarám se o zřízení britského bankovního účtu pro příjem nájmu a komplexní správu Vašeho domu či bytu bez nutné účasti na údržbě nemovitosti ze strany investora. Zajistím Vám vysněnou nemovitost v Anglii. Neváhejte se na mě obrátit.

Nákup nemovitosti v Anglii
Výhody nákupu nemovitosti v zahraničí
// Výhody

Výhody nákupu nemovitosti v zahraničí

Než přejdu k výhodám nákupu nemovitosti v zahraničí, je potřeba si říci, k jakému účelu nemovitost bude sloužit. Pokud máte v plánu nemovitost v zahraničí užívat k bydlení, můžeme se bavit o výhodách pro samotné majitele nemovitosti – daňové výhody dané země, otevření podnikatelských příležitostí, získání víz apod. Jestliže se bavíme o nákupu investiční nemovitosti v zahraničí, pak mezi výhody rozhodně patří diverzifikace (rozložení) portfolia mimo rodnou zemi, zajímavé investiční příležitosti, stabilitu trhu atd. Osobně nakupuji a pro své klienty zajišťuji nemovitosti převážně v Anglii. Pokud uvažujete o nákupu nemovitosti v zahraničí, tak mě neváhejte kontaktovat.

První krok k úspěšné koupi nemovitosti v Anglii

Jsem tu pro Vás a pomohu Vám získat nemovitost v Anglii, aniž byste museli umět mluvit anglicky nebo cestovat do Anglie. Společně nastartujeme Vaše portfolio. Pojďme si domluvit nezávaznou konzultaci.

Kvalitní zdroj informací

Nemusíte se obávat, nebudu Vás spamovat.  Mým cílem je Vám přinést pravidelně každý týden kvalitní obsah, informace, rady a v neposlední řadě možné investiční příležitosti, které lze realizovat okamžitě. 

Počet přihlášených investorů 3375