Adam Wojnar - Investiční zprostředkovatel do nemovitostí v Anglii
Adam Wojnar

Investování do nemovitostí

O mně
Kdo je Adam Wojnar - Zprostředkovatel investic do nemovitostí
// Kdo jsem

Adam Wojnar

Jmenuji se Adam Wojnar a více než 15 let se pohybuji v oblasti nemovitostí a realit ve Velké Británii. Mám za sebou stovky nemovitostí, které jsem prodal či pronajmul. Mám zkušenosti i s hledáním potenciálních investic pro investory.

 

Své know how částečně předávám dál v osobním projektu Bohatý díky realitám. Dále pak buduji Youtube kanál, kde informuji o dění na realitním trhu. Můžete mě znát z různých pořadů v televizi či na internetu.

V současnosti se moje pozornost ubírá na mé klienty, kterým pomáhám budovat jejich nemovitostní portfolio v Anglii a sám do těchto nemovitostí také investuji. Klientů se pravidelně ptám, co na mně oceňují. Často se opakuje, že mluvím srozumitelně, mám tah na branku a pracuji zodpovědně a profesionálně.

 

Pokud máte i Vy zájem o investování do nemovitostí v Anglii či investování formou rent to rent, pak se na mě neváhejte obrátit a já Vám s celým procesem rád pomohu.

První krok k úspěšné investici do nemovitosti v Anglii

Jsem tu pro Vás a pomohu Vám získat investiční nemovitost v Anglii, aniž byste museli umět mluvit anglicky nebo cestovat do Anglie. Společně nastartujeme Vaše portfolio. Pojďme si domluvit nezávaznou konzultaci.

// Výsledky

Jak si vede moje investiční portfolio

Počet nemovitostí

4

Hodnota nemovitostí

£593 000

Příjmy z pronájmu za měsíc

£3 185

Hodnota LTV

39,35 %

Celkový vlastní kapitál

£359 626

Ocenění majetku

£223 000

Hrubý cashflow za měsíc

£2 314

Obsazenost

100 %

Kvalitní zdroj informací

Nemusíte se obávat, nebudu Vás spamovat.  Mým cílem je Vám přinést pravidelně každý týden kvalitní obsah, informace, rady a v neposlední řadě možné investiční příležitosti, které lze realizovat okamžitě. 

Počet přihlášených investorů 3375