Adam Wojnar - Investiční zprostředkovatel do nemovitostí v Anglii
Adam Wojnar

Investování do nemovitostí

Rozhovor s Michalem Hanychem: Klíčové aspekty danění a investic do britských nemovitostí

V nedávném živém vysílání jsme hostili Michala Hanycha, experta na daně s bohatými zkušenostmi v oblasti investic a daňového poradenství v Británii. Hanych zdůraznil rizika a potenciál investování do nemovitostí a dluhopisů a vysvětlil rozdíly mezi investováním a spekulací.

Daňové struktury a plánování

Podrobně jsme se zabývali daňovým strukturováním a plánováním pro velké investice. Michal představil příklady efektivního strukturování majetku s cílem minimalizovat daňové zatížení. Zaměřil se i na britský daňový systém, který může být složitý pro ty, kteří s ním nejsou obeznámeni, a ukázal, jak se v něm orientovat.

Brexit a investice

Rozhovor se věnoval i dopadům Brexitu na daňové zákony a investice ve Velké Británii. Michal vysvětlil, jak Brexit ovlivnil daňové struktury a co to znamená pro zahraniční investory. Podrobně popsal změny v oblasti osvobození od daně z dividend a prodeje společností, které Brexit přinesl.

Domluvme si video schůzku

Praktické tipy

Michal poskytl množství praktických rad pro nákup nemovitostí ve Velké Británii, včetně tipů na daňové úlevy a využití různých investičních nástrojů. Diskutovali jsme o výhodách a nevýhodách přímého vlastnictví nemovitostí ve srovnání s vlastnictvím prostřednictvím speciálních účelových vozidel (SPV).

Závěr

Během živého vysílání mohou posluchači klást své specifické dotazy. Vzhledem k tomu, že rozhovor není nahráván, doporučujeme účast naživo. Rozhovor s Michalem Hanychem poskytl hluboký vhled do investic a daní v Británii. Jeho odborné znalosti a praktické zkušenosti jsou cenným zdrojem informací pro každého, kdo zvažuje investice do britských nemovitostí nebo potřebuje porozumět složitostem daňového systému v této zemi.

Domluvme si video schůzku

Další vysílání

Připojte se k nám na další vysílání dne 7.7. v 18:00, kde budete mít jedinečnou příležitost klást otázky přímo našemu expertovi z jiné oblasti.

Hosté předchozích vysílání:

  • Advokát Pavel Přikryl
  • Hypoteční poradce Martin Zvoníček

Chcete se dozvědět, jak investovat bez problémů a co obnáší právní proces koupě nemovitosti v Anglii? Můžete získat cenné informace přímo od odborníka!

V roce 2008 jsem začal nabízet ubytování a pomoc s hledáním práce v Anglii. Vlastním čtyři domy v Manchesteru a Liverpoolu. Rád pomohu s přepisem i vaší nemovitosti v Anglii.

Více informací o Michalu Hanychovi najdete na complicated.cz a smpl.cz.

Těšíme se na vás při dalším vysílání.

Zvažujete investici do nemovitosti v Anglii nebo jste již započali jednání? Během posledních dvou a půl let jsem byl součástí nákupu 34 investičních bytů a domů ve Spojeném království. Sám tam vlastním čtyři investiční domy. S kolegy nyní testujeme oblast v okolí Newcastlu a jestli se čísla ukáží pozitivní, otevřete tam vlastní realitní kancelář specializující se na zahraniční investory. 

Domluvme si video schůzku (klikněte na odkaz) a vyberte termín v mém kalendáři. Rád poskytnu svou pomoc i vám při vašem nákupu.

Adam Wojnar

Adam Wojnar - Investiční zprostředkovatel do nemovitostí v Anglii
Adam Wojnar

Jsem investor, konzultant a zprostředkovatel investic do nemovitostí. Mým klientům pomáhám s investováním na zahraničním realitním trhu více než 2 roky. Obraťte se na mě.

Kvalitní zdroj informací

Nemusíte se obávat, nebudu Vás spamovat.  Mým cílem je Vám přinést pravidelně každý týden kvalitní obsah, informace, rady a v neposlední řadě možné investiční příležitosti, které lze realizovat okamžitě. 

Počet přihlášených investorů 3375